Düğün Filmleri

MERVE & İDRİS

Merve ve İdris bizlere çok yakın bir arkadaşımızız tavsiyesiyle bize ulaştılar. Tanıştıktan sonra bizim onlara neler yapacağımız konusunda içleri çok rahat oldu.

Çekimler Kocaeli Kefken, Sakarya Pozrazlar Gölü, Sapanca Göl kenarı ve muhtelif yerlerde gerçekleşti.

ZİYNET & BAHADIR

Ziynet ve  Bahadır bizlere instagram’dan ulaştılar. Çekim sırasında çiftlerin çok heyecanlı olmaları kısa sürdü ve çekimler başarılı bir şekilde son buldu.

Çekimler , NG Sapanca’da gerçekleşti.

BÜŞRA & GÖKHAN

Büşra ve Gökhan bizlere instagram ve web sitemizden ulaştılar. Her iki çiftin uyumu bizlerin daha rahat çalılşmasına vesile oldu.

Çekimler , Sapanca Harmanlık, Arifiye İl ormanında gerçekleşti.

ZEYNEP & SAMET

Zeynep ve Samet bizlere instagram bir dost tavsiyesi ile ulaştılar. Dolu dolu bir gün çekimle geçti. Çiftler arasında uyum bizleri sevindirdi.

Çekimler , NG Sapanca, Sakarya Pozrazla gölünde gerçekleşti

EZGİ & SEZER

Ezgi ve Sezert bizlere akraba oluşumuzdan dolayı ulaştılar. Çekimler iin Kırşehir’e gidildi. Yorucu olsada çiftlerin yüzündeki tebessüm bizlerin yorgunluğumuzu unutmamızı sağladı.

Çekimler , Kırşehir ilinde gerçekleşti

SEDA & YUNUS

Seda ve Yunus  bizlere yaptığımız işlerin başarılı olmasından kaynaklanan bir arkadaş vasıtasıyla bizleri buldular. Bu çekim sadece evlilik teklif çekimiydi. Gizli kameralarla ve drone ile yorucu bir çekim olsada, evlilik teklifi anındaki heyecan bizleri sevindirdi.

Çekimler , Sapanca 100 evlerde gizli çekim olarak gerçekleşti.